Ogłoszenia duszpasterskie 26.12.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Jana, ap. i ew;
  • wtorek – św. Młodzianków, mm;
  • piątek – św. Sylwestra – w tym dniu nie ma postu;
  • sobota – św. Bożej Rodzicielki Maryi.
 2. Dzisiaj obchodzimy Ur. Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za nasze rodziny wypraszając wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień.
 3. W poniedziałek – Święto Państwowe – Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Zapraszam na g. 18.00 na Ur. Mszę św. w Intencji Ojczyzny i Powstańców Wlkp. O g. 16.40 w całej naszej Archidiecezji będą biły dzwony. Po mszy św. na cmentarzu pomodlimy się przy Pomniku Powstańców za tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny 103 lata temu.
 4. W piątek przypada ostatni dzień roku. O g.17.00 odprawimy mszę św. a po niej trwając przed najświętszym Sakramentem podziękujemy za wszelkie otrzymane łaski w starym roku i poprosimy o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku 2022r.
 5. Od wtorku rozpoczniemy kolędę. Tak jak w ubiegłym roku będzie to msza św. na którą zapraszam:
  • wtorek – g.18.00 – Mirosławki – od Pana Mirosława Bręka do P. Janc;
  • środa – g. 18.00 – Mirosławki – od. P. Rożków – do P. Jankowskich;
  • czwartek – Skrzynki – g. 18.00 – od torów do kaplicy.
   Będziemy się wspólnie modlić i śpiewać kolędy. Z kościoła możemy zabrać poświęconą wodę, którą poświęcimy nasze domy. W tygodniu ministranci i dzieci rozniosą po domach książeczkę kolędową wraz z życzeniami do każdej Rodziny. Kto chciałby złożyć ofiarę na potrzeby kościoła lub przesłać na konto Parafii będę zobowiązany. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy
 6. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
 7. Drogim Parafianom i Miłym Gościom na Nowy Rok – życzę – Szczęśliwego Nowego Roku 2022.
Scroll to Top