Ogłoszenia duszpasterskie 02.01.2022r

• poniedziałek – Najświętszego Imienia Jezus;
    • czwartek – Ur. Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.
  2. We czwartek obchodzimy Ur. Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej mszy święcimy kredę i kadzidło, które można zabrać do naszych domów. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na misje.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  4. Za tydzień w katedrze poznańskiej uroczyste zakończenie Peregrynacji Kopii Obrazu Jasnogórskiego po naszej Archidiecezji. Dziękujmy w modlitwie za ten dar. Jest to także niedziela Chrztu Pańskiego kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  5. Kolęda w tym tygodniu: msze św.
    • wtorek – g. 18.00 – Tomiczki – ul. od P. Kowalczyk do Walkowiak na ul. Wiśniowej;
    • środa – g.18.00 – Tomiczki – od P. Dorna do P. Łojków ;
    • piątek – g. 18.00 – całe Rybojedzko.
      Będziemy się wspólnie modlić i śpiewać kolędy. Z kościoła możemy zabrać poświęconą wodę, którą poświęcimy nasze domy. Kto chciałby złożyć ofiarę na potrzeby kościoła lub przesłać na konto Parafii będę zobowiązany. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  7. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.