Ogłoszenia duszpasterskie 28.04.2019r

poniedziałek – św. Katarzyny ze Sieny dz. i dK., patronki Europy;
    wtorek – św. Wojciecha bp i m. głównego patrona Polski;
    czwartek- św. Atanazego, bp. i dK;
    piątek – NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski;
    sobota – św. Floriana, m.
  2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszej pokornej modlitwie oddajmy cały świat i każdego z nas Bożemu Miłosierdziu.
  3. Dzisiaj także udajemy się na Pielgrzymkę do Częstochowy zapraszając Matkę Najświętszą do odwiedzenia naszej Parafii w Kopii Jasnogórskiego wizerunku. Zbiórka o g. 13.30 w Skrzynkach, dalej Tomiczki i na końcu Tomice na parkingu przy kościele.
  4. Dziękuję także tym rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną.
  5. Od środy zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45, a w Skrzynkach o 16.45.
    W niedzielę po mszy o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Bożej.
  6. W piątek z racji uroczystości nie ma postu.
  7. W tym tygodniu okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. Chorych Parafian odwiedzę we czwartek od g. 9.00.
  8. Jak już mówiłem 19.05 przypada 30 rocznica moich święceń kapłańskich. Z tej okazji chcemy zorganizować w sadzie koło kościoła festyn dla całej parafii – zwłaszcza dzieci i młodzieży. Wszystkich, którzy mogą pomóc w jakikolwiek sposób proszę o pomoc. Liczę przede wszystkim na Sołtysów i Radę Parafialną.
  9. Przypominam, że jest organizowana Pielgrzymka do Włoch 14-21.09. 2019 r.
    Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną.
  10. Zmarł nasz Parafianin śp. Jacek Klorek ze Skrzynek. Przeżył 48 lat. Jego pogrzeb odbył się w piątek w Parafii Słupia. Dobry Jezu….