Ogłoszenia duszpasterskie 28.08.2022 r

• poniedziałek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela;
    • sobota – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i DK.
  2. 1.09. – czwartek – przypada 83 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia. Pamiętajmy w naszych modlitwa o tych, którzy zginęli zwłaszcza z naszej Parafii.
  3. We środę na godz. 17.15 zapraszam ministrantów i kandydatów na ministrantów na swoją zbiórkę. Szczególnie zapraszam chłopców z klasy IV, którzy chcą rozpocząć tak piękną drogę z Panem Jezusem.
  4. W tym tygodniu przypada I-czwartek i piątek miesiąca. We czwartek w Skrzynkach o g. 16.30 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi św. od g. 17.30. zapraszam szczególnie klasy po komunijne z I-piątkami miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian. A w przyszłą niedzielę na mszy św. o g. 11.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne klasie I. Serdecznie zapraszam.
  5. W piątek na godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania na swoje spotkanie Obecność obowiązkowa.
  6. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  9. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.