Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.2022 r

• poniedziałek –NMP Królowej;
    • środa – św. Bartłomieja, ap;
    • piątek – NMP Częstochowskiej – w tym dniu nie ma postu.
  2. Dziękuję za wszelkie ofiary składane przy okazji naszych Dożynek Parafialnym – zwłaszcza mieszkańcom Tomiczek, Mirosławek oraz Tomic które przeznaczymy na nasze bieżące remonty. Bóg zapłać za to dobro.
  3. Powoli kończą się wakacje, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym w naszej Parafii życzymy dużo zdrowia, słońca i radości.
  4. Przez Maryję zanośmy w sierpniu intencje trzeźwości w naszym narodzie, w naszej Parafii i w naszych rodzinach.
  5. Niestety ze względu na małe zainteresowanie w tym roku nie pojedziemy do Częstochowy.
  6. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.