Ogłoszenia duszpasterskie 29.07.2018r

1. W tym tygodniu obchodzimy: wtorek – św. Ignacego z Loyoli; środa – św. Alfonsa Marii Liguoriego bp i DK; sobota – św. Jana Marii Vianneya k. – patrona proboszczów.
  2. Od 1.08-8.08 można dostąpić odpustu zupełnego tzw. Porcjunkuli dla siebie lub za zmarłego za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Warunek – stan łaski uświęcającej. Skorzystajmy z tego wielkiego daru.
  3. Zakończyliśmy prace elektryczne i remontowe na probostwie i wokół. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za ofiary złożone na ten cel, i te ogólne oraz te indywidualne. Myślę, ze wspólnie dokonamy jeszcze wiele dobrego. Jeszcze raz składam ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  4. W najbliższą sobotę od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. Dziękuje także za wszelkie ofiary na rzecz misji z okazji św. Krzysztofa.
  6. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  7. W związku z moim wyjazdem będzie mnie zastępował ks. Prob. w Słupi. W razie nagłej potrzeby proszę się z nim kontaktować. Nr tel. 61 307-02-03
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Bartłomiej Przybylak z par. Kuślin; Patrycja Bręk z par. w Tomicach. Zap. 2.
  9. Polecam prasę katolicką.