Ogłoszenia duszpasterskie 30.04.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Józefa rzemieślnika;
  • wtorek – św. Atanazego, bp i dK;
  • środa – NMP Królowej Polski;
  • czwartek – św. Floriana, m;
  • sobota – św. app. Filipa i Jakuba.
 2. Od jutra rozpoczynamy miesiąc maj – miesiąc Maryjny. Na nabożeństwa zapraszam g. 17.45 w Tomicach, a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na świecie i potrzebne łaski dla nas. 
 3. W tym tygodniu przypada I-czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 4. Została uruchomiona  nowa  strona  internetowa naszej Parafii. Jest to strona Jubileuszowa – od początku istnienia Parafii do II wojny światowej. Dziękuję szczególnie Wojtkowi  za pomoc i zaangażowanie w tym dziele. Strona to: parafia-tomice.pl
 5. Dziękuję kolejnym  2 rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną. 
 6. Dzisiaj  obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania  oraz rozpoczynamy  Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w kościele. Po każdej mszy św. zbiórka na nasze Seminarium w Poznaniu. W miarę możliwości otwórzmy nasze hojne serca. 
 7. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
 8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Bartosz Szcześniak st. wol. zam. w parafii Witkowo; Patrycja Kijak st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 1. 
 10. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
         Scroll to Top