Ogłoszenia duszpasterskie 07.05.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy – poniedziałek – św. Stanisława, bp. i m., gł. Patrona Polski i Archidiecezji, sobota – NMP z Fatimy.
 2. Przez cały maj – zapraszam na nabożeństwa majowe  g. 17.45 w Tomicach, a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na świecie i potrzebne łaski dla nas.
 3. Raduję się moi drodzy Parafianie, że została złożona do powiatowego konserwatora cała dokumentacja dotycząca renowacji elewacji naszego kościoła. Polećmy to nasze dzieło odnowy przez wstawiennictwo  św. Józefa i św. Barbary naszej Patronki.
 4. W  przyszłą niedzielę o g. 11.00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I-komunii św. Módlmy się za nich i ich Rodziców. Ta msza św. jest zarezerwowana dla dzieci Komunijnych. Dlatego proszę Parafian o przybycie na inną mszę św. Jest także zmieniony układ mszy św. w sobotę i niedzielę.
 5. We wtorek zapraszam dzieci w strojach odświętnych, które w ubiegłym roku przystąpiły do I- komunii św. Będziemy z nimi i najbliższymi modlić się wypraszając potrzebne łaski. 
 6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św. 
 7. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
 8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Bartosz Szcześniak st. wol. zam. w parafii Witkowo; Patrycja Kijak st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 2 i 3.
 10. Życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
        Scroll to Top