Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018r

  1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – św. Teresy od dzieciątka Jezus, dz i DK; wtorek – św. Aniołów Stróżów; czwartek – św. Franciszka z Asyżu; piątek – św. Faustyny Kowalskiej dz.
  2. Od jutra rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. W kościele parafialnym Różaniec będzie o g. 17.30, a w Skrzynkach o g. 16.30. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci szczególnie w środy. Niech tej pięknej modlitwie patronuje nam w tym roku Św. Ojciec Pio wielki czciciel tej modlitwy i Matki Bożej. Starajmy się choć 1 dziesiątką odmówić każdego dnia, czy to w drodze do szkoły czy pracy.
  3. W najbliższy środę zapraszam na mszę św. a potem na spotkanie nasze Koło Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu okazja do spowiedzi: pierwszy czwartek miesiąca – Skrzynki – od g.16.30 – modlimy się o nowe powołania zakonne i misyjne, pierwszy piątek miesiąca Tomice – spowiedź od g. 17.00. Tutaj szczególnie zapraszam młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Od g.9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. Wszystkie ogłoszenia możemy znaleźć w gablocie i na stronie internetowej:
    www.parafia-tomice.pl. Starajmy się tam zerknąć od czasu do czasu i być na bieżąco w sprawach parafialnych.
  6. W naszej modlitwie Różańcowej szczególnie polećmy całą nasza Archidiecezję przygotowującą się do Peregrynacji od maja przyszłego roku kopii obrazu Jasnogórskiego.
  7. Przypominam o Pielgrzymce do Meksyku i na Kubę. Spotkanie informacyjne odbędzie się za dziś – 30.09. po mszy św. o g. 11.30. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
  8. Polecam prasę katolicką, a dzieci niech przyjdą po owieczki.
Scroll to Top