Ogłoszenia duszpasterskie 31.05.2020r

– poniedziałek – NMP Matki Kościoła jest to także Dzień Dziecka;
    – środa – św. mm. Karola Lwangi i tow.
    – czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
    – piątek – św. Bonifacego, bp. i m.
  2. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przypominam, że do tego czasu  możemy zadośćuczynić obowiązkowi spowiedzi św. wielkanocnej. Otwórzmy się zatem na zdrój Miłosierdzia Bożego zwłaszcza teraz w tym czasie Epidemii.
  3. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc czerwiec w którym wielbimy Najświętsze Serce Jezusowe. Szczególnie będziemy to czynili w każdy piątek miesiąca.
  4. Został ustalony plan I-komunii dzieci z naszej Parafii. Dziękuję Rodzicom za pomoc i myślę, że razem to wszystko zdołamy zrealizować.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian na ich prośbę.
  6. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej Mszy św. a wszelkie informacje i aktualności znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafia-tomice.pl.
  7. Dziękuję tym rodzinom, które w ostatnim czasie złożyły daninę diecezjalną. Cieszę się ze zdołaliśmy się z tego zadania wywiązać. Bóg zapłać.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
    Kamil Przytuła st. wol. zam. w Parafii Tomice; Klaudia Królik st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 2.
    Daniel Napora st. wol. zam. w Luboniu Par. św. Barbary ; Magdalena Kortus st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 2.
  10. Polecam prasę katolicką a dzieci niech przyjdą po owieczki.