Ogłoszenia duszpasterskie 24.05.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – wtorek – św. Filipa Neri, – jest to także Dzień Matki;
  – środa – św. Papieża Pawła VI;
  – czwartek – św. Urszuli Ledóchowskiej, dz., Patronki Archidiecezji.
 2. W ostatnim tygodniu nabożeństw majowych będziemy przygotowywali się na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy. Modlimy się szczególnie o ustanie epidemii i tak bardzo potrzebny deszcz.
 3. 26 maja – wtorek po mszy św. o g. 18.00 odbędzie się bardzo ważne spotkanie samych Rodziców dzieci I-komunijnych. Wystarczy obecność jednego Rodzica.
 4. Wchodzimy w ostatni etap renowacji naszej dzwonnicy. Dziękuje tym, którzy już okazali tyle serca i dobroci i tym, którzy otwierają się na to dobro. Myślę, że wspólnymi silami dokończymy to dzieło. Bóg zapłać tym wszystkim.
 5. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej Mszy św. a wszelkie informacje i aktualności znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafia-tomice.pl.
 6. Dziękuję tym rodzinom, które w ostatnim czasie złożyły daninę diecezjalną.
 7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
  Kamil Przytuła st. wol. zam. w Parafii Tomice; Klaudia Królik st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 1.
  Daniel Napora st. wol. zam. w Luboniu Par. św. Barbary ; Magdalena Kortus st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 1.
 9. Polecam prasę katolicką a dzieci niech przyjdą po owieczki.
Scroll to Top