Ogłoszenia duszpasterskie 31.10.2021r

• poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00 w Tomicach. Po mszy św. o g. 10.00 procesja na cmentarzu;
    • wtorek Dzień Zaduszny;
    • czwartek – św. Karola Boromeusza, bp.
  2. Na cmentarzu – jutro 1 listopada będzie kwesta na remont naszego zabytkowego muru wokół kościoła. Różaniec na cmentarzu o g. 18.00.
  3. Bardzo proszę, aby nie zostawiać sprzętów do mycia, które są obok studni. Proszę je zawsze zabierać ze sobą. Dziękuje za zrozumienie.
  4. Składam serdeczne podziękowania za ofiary składane na rzecz naszego Seminarium w Poznaniu, zwłaszcza teraz w tym trudnym czasie dla wszystkich. Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu modlimy się za naszych drogich zmarłych:
    • wtorek – 2.11. – g. 17.30 – Mirosławki – Różaniec
    • środa – 3.11. – g. 17.30 – Tomice i Rybojedzko – Różaniec
    • czwartek – 4.11. – g. 16.30 – Skrzynki – Różaniec
    • piątek – 5.11. – g. 17.30 – Tomiczki – Różaniec
      Wymienianki proszę składać u mnie osobiście lub do skrzynki. Na kopercie proszę napisać miejscowość.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. we czwartek od g. 16.15 a w piątek od g. 17.00. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  7. Nasz Sanepid przypomina o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Dziękuje za zrozumienie.
  8. Dzisiaj obchodzimy 558 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych którzy się tutaj modlili.
  9. Przypominam, że przez cały listopad można codziennie uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni warunki, tj. przystąpi do komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca św.
  10. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.