Ogłoszenia duszpasterskie 07.11.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – Rocz. Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  • środa – św. Leona Wielkiego pap i dK;
  • czwartek – św. Marcina z Tours, bp;
  • piątek – Św. Jozafata, bp. i m;
  • sobota – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych mm. Polski.
 2. Składam serdeczne podziękowania za udział w Ur. Wszystkich Świętych oraz za ofiary na renowację naszego zabytkowego muru wokół kościoła, zebrano blisko 3000 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. We czwartek przypada 103 Rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na Uroczystą mszę św. o g. 11.30. Po niej udamy się na cmentarz i tam przy pomniku Powstańców Wlkp. pomodlimy się za tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę. Możemy być dumni, że wielu Powstańców walczyło z naszej Parafii, a ich potomkowie i my wszyscy pamiętamy o tych wydarzeniach.
 4. Bardzo proszę, aby nie zostawiać sprzętów do mycia, które są obok studni. Proszę je zawsze zabierać ze sobą. Dziękuje za zrozumienie.
 5. Nasz Sanepid przypomina o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Dziękuje za zrozumienie.
 6. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.
 7. Za tydzień będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym
 8. Przypominam, że przez cały listopad można codziennie uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni warunki, tj. przystąpi do komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca św.
Scroll to Top