Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021r

• wtorek – Podwyższenie Krzyża Świętego;
    • środa – NMP Bolesnej;
    • czwartek – św. mm. Korneliusza, pap. i Cypriana, bp;
    • sobota – św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski – Imieniny Arcybiskupa Metropolity.
  2. Wychodząc z kościoła możemy zabrać poświęcone ziarno.
  3. Dzisiaj Kościół w Polsce raduje się beatyfikacją Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Róży Czackiej. Dziękujmy Bogu, że mamy nowych orędowników w niebie.
  4. Dziś także na mszach św. w Skrzynkach i w Tomicach o 11.30 poświęcenie figur św. Józefa. Niech Jego wstawiennictwo będzie dla nas wielką pomocą w uwielbieniu Boga.
  5. 26.09 – niedziela – w Stęszewie o g. 18.00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Tam odsyłam zainteresowanych narzeczonych, którzy planują ślub.
  6. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
  7. W najbliższy wtorek o g. 19.00 w Rybojedzku poświęcenie odnowionego krzyża i otoczenia. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  9. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Adrian Górski st. wol. zam. w Parafii Strachocice; Monika Walkowiak zam. w Parafii Tomice. Zap. 2.
  11. Zmarła nasza Parafianka śp. Halina Kalinowska z Rybojedzka . Przeżyła 67 lat.
    Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek w Zielonej Górze. Dobry Jezu….