Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021r

1. czwartek – św. app. Szymona i Judy Tadeusza;
    2. w przyszły poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00 w Tomicach. Po mszy św. o g. 10.00 procesja na cmentarzu. Serdecznie zapraszam.
  2. Na cmentarzu 1 listopada będzie kwesta na remont naszego zabytkowego muru wokół kościoła. Różaniec na cmentarzu o g. 18.00.
  3. Wychodząc z kościoła możemy zabrać ze sobą karteczki na wymienianki.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Składam serdeczne podziękowania za ofiary na rzecz misji. Bóg zapłać.
  5. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa Różańcowe pół. godz. przed wieczorną mszą św.
  6. Nasz Sanepid przypomina o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Dziękuje za zrozumienie.
  7. Za tydzień będziemy obchodzili 558 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych którzy się tutaj modlili.
  8. W gablocie na cmentarzu, przy kościele oraz w internecie możemy przeczytać ogłoszenie dotyczące naszego cmentarza. Bardzo proszę o zapoznanie i przekazanie informacji tym, którzy rzadko odwiedzają nasz cmentarz.
  9. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  10. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.