Cmentarz – stan na 16.10.2022 r

DRODZY PARAFIANIE I MILI GOŚCIE, KTÓRZY PRZYBYWACIE DO NASZEJ PARAFII NA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

NASZA PARAFIA OD PÓŁTORA ROKU POSIADA INWENTARYZACJĘ NASZEGO PARAFIALNEGO CMENTARZA. POSIADA ONA WERSJĘ KOMPUTEROWĄ I PAPIEROWĄ.

Według prawa państwowego i kościelnego do przedłużenia danego grobu potrzebna jest prolongata – czyli zezwolenie na dalsze istnienie grobu od ostatniego pochówku jeśli minęło już 20 lat. Posiadanie ważnej prolongaty uprawnia do ubiegania się o odszkodowanie od ubezpieczyciela w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku bądź w razie kataklizmu.

Dlatego bardzo proszę o skontaktowanie się osobiście w biurze parafialnym lub przez tel. (61) 819 63 82 w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości.

Możliwa jest też prolongata elektroniczna.
Konto: PL 52 1020 4027 0000 1002 0410 3370 PKO BP o/Stęszew.

Dzięki temu będziemy starali się dbać o wygląd naszego cmentarza i przeprowadzać bieżące remonty. Za wszelka pomoc i zrozumienie serdecznie dziękuję.