Ogłoszenia duszpasterskie 30.10.2022 r

• wtorek – Ur. Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00 w Tomicach. Po mszy św. o g. 10.00 procesja na cmentarzu;
    • środa – Dzień Zaduszny;
    • piątek – św. Karola boromeuszka, bp.
  2. Na cmentarzu – we wtorek 1 listopada będzie kwesta na remont naszego zabytkowego muru wokół kościoła – który już trwa. Różaniec na cmentarzu o g. 18.00.
  3. Składam serdeczne podziękowania za ofiary składane na rzecz naszego Seminarium w Poznaniu, zwłaszcza teraz w tym trudnym czasie dla wszystkich. Bóg zapłać.
  4. W tym tygodniu modlimy się za naszych drogich zmarłych:
    • środa – 2.11. – g. 17.30 – Mirosławki – Różaniec
    • czwartek – 3.11. – g. 16.30 – Skrzynki – Różaniec
    • piątek – 4.11. – g. 17.30 – Tomice i Rybojedzko – Różaniec
      Wymienianki proszę składać u mnie osobiście lub do skrzynki. Na kopercie proszę
      napisać miejscowość.
  5. Przypominam, przez cały listopad można codziennie uzyskać odpust zupełny dla Naszych bliskich zmarłych. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni Warunki, tj. przystąpi do komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca św.
  6. Dzisiaj obchodzimy 559 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych, którzy się tutaj modlili.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. we czwartek od g. 16.15 a w piątek od. g. 17.00. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  8. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.