Ogłoszenia duszpasterskie 23.10.2022 r

• poniedziałek – św. Antoniego Marii Clareta, bp;
    • piątek – św. app. Szymona i Judy Tadeusza.
  2. Na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 400 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona jest na misje.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
  5. Zapraszam na nabożeństwa Różańcowe pół. godz. przed wieczorną mszą św.
  6. Za tydzień będziemy obchodzili 559 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych, którzy się tutaj modlili.
  7. Wychodząc z kościoła możemy zabrać ze sobą karteczki na wymienianki.
  8. W gablocie na cmentarzu oraz w internecie możemy przeczytać uaktualnione ogłoszenie dotyczące naszego cmentarza. Bardzo proszę o zapoznanie i przekazanie informacji tym, którzy rzadko odwiedzają nasz cmentarz.
  9. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  10. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.