Ogłoszenia duszpasterskie 01.05.2022r

• poniedziałek – św. Atanazego , bp i dK;
    • wtorek – NMP Królowej Polski;
    • środa – św. Floriana, m;
    • piątek – św. app. Filipa i Jakuba.
  2. W najbliższy wtorek na Jasnej Górze w wymiarze Archidiecezji dziękujemy za dar Nawiedzenia Matki Bożej w kopii wizerunku jasnogórskiego.
  3. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Biblijną i początek Tygodnia Biblijnego.
  4. W tym tygodniu przypada I- czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45 w Tomicach, w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30 Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na Ukrainie i potrzebne łaski dla nas.
  6. Dziękuję kolejnym 3 rodzinom, które złożyły jeszcze daninę diecezjalną.
  7. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I-komunii św. Módlmy się za nich i ich Rodziców. Ta msza św. jest zarezerwowana dla dzieci Komunijnych. Dlatego proszę Parafian o przybycie na inną mszę św. Jest także zmieniony układ mszy w sobotę i niedzielę, dlatego proszę na to zwrócić uwagę.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
    • Kamil Mikołajczak st. wol. zam. w Parafii Tomice; Paula Durkalec st. wol. zam. w Parafii Rydzyna. Zap. 2 i 3.
    • Rafał Szczygielski st. wol. zam w Parafii Strykowo; Wiktoria Rogozińska st. wol.
      zam. w Parafii Tomice. Zap. 2 i 3.
    • Mikołaj Pawołek st.wol. zam. w Parafii w Stęszewie; Milena Bednarek st. wol. zam. w Parafii w Tomicach. Zap. 1.
  9. Zmarł nasz Parafianin śp. Leszek Rożek z Mirosławek. Przeżył 82 lata. Jego pogrzeb odbył się w miniony czwartek. Dobry Jezu…