Ogłoszenia duszpasterskie 24.04.2022r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Marka Ew;
  • wtorek – św. Wojciecha, bp. m. Głównego Patrona Polski;
  • piątek – św. Katarzyny ze Sieny, dz. i dK. Patronki Europy.
 2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszej pokornej modlitwie oddajemy cały świat i każdego z nas Bożemu Miłosierdziu – zwłaszcza teraz błagając Boga o pokój na Ukrainie.
 3. W piątek obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego i 77 Rocznicę Wyzwolenia Obozu w Dachau. Pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za Chrystusa.
 4. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Biblijną i początek Tygodnia Biblijnego.
 5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj – miesiąc Maryjny. Na nabożeństwa zapraszam o g. 17.45w Tomicach , a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30 Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na Ukrainie i potrzebne łaski dla nas.
 6. Dziękuję kolejnym 7 rodzinom, które w tym czasie złożyły daninę diecezjalną.
 7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Kamil Mikołajczak st. wol. zam. w Parafii Tomice; Paula Durkalec st. wol. zam. w Parafii Rydzyna. Zap. 1 Rafał Szczygielski st. wol. zam w Parafii Strykowo; Wiktoria Rogozińska st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 1.
Scroll to Top