Ogłoszenia duszpasterskie 08.05.2022r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Stanisława bp. i m. gł. Patrona Polski i Archidiecezji;
  • piątek – NMP z Fatimy;
  • sobota – św. Macieja ap.
 2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o powołania oraz rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w kościele. Za tydzień po każdej mszy św. zbiórka do puszek na nasze seminarium Duchowne w Poznaniu. Otwórzmy nasze hojne serca.
 3. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45w Tomicach , a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30 Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na Ukrainie i potrzebne łaski dla nas.
 4. Dzisiaj na mszy św. o g. 11.00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I-komunii św. Módlmy się za nich i ich Rodziców. Ta msza św. jest zarezerwowana dla dzieci Komunijnych. Także przez cały tydzień będziemy się modlili za nabożeństwach majowych za te dzieci i ich bliskich, aby byli prawdziwymi świadkami wiary.
 5. We wtorek zapraszam dzieci w strojach odświętnych, które w ubiegłym roku przystąpiły do I- komunii św. Będziemy z nimi i najbliższymi modlić się wypraszając potrzebne łaski.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
  • Mikołaj Pawołek st.wol. zam. w Parafii w Stęszewie; Milena Bednarek st. wol. zam. w Parafii w Tomicach. Zap. 2 i 3.
  • Robert Brambor st. wol. zam. w Parafii w Tomicach; Dominika Noga st. wol. zam. w Parafii Modlnica. Zap. 1.
 7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
Scroll to Top