Ogłoszenia duszpasterskie 08.10.2023 r

• środa – św. Jana XXIII pap;
    • czwartek – Rocz. Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej;
    • piątek – Bł. Honorata Koźmińskiego, k.
  2. Trwamy na modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  3. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
  4. W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwie Różańcowej będziemy pamiętali o naszych nauczycielach i wychowawcach.
  5. Za tydzień przypada dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  6. Można już rezerwować intencje na przyszły rok. Najlepiej uczynić to po mszy św. w ciągu tygodnia lub telefonicznie. Są także wolne intencje w tym roku. Serdecznie zachęcam.
  7. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  10. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.