Ogłoszenia duszpasterskie 01.11.2020r

– poniedziałek – Dzień Zaduszny;
    – środa – św. Karola Boromeusza, bpa.
  2. Składam serdeczne podziękowania za ofiary składane na rzecz naszego Seminarium w Poznaniu, zwłaszcza teraz w tym trudnym czasie dla wszystkich. Bóg zapłać za to dobro.
  3. W tym tygodniu modlimy się za naszych drogich zmarłych:
    wtorek – 3.11 – g. 17.30 – Mirosławki – Różaniec
    środa – 4.11 – g. 17.30 – Tomice i Rybojedzko – Różaniec
    czwartek – 5.11 – g. 16.30 – Skrzynki – Różaniec
    piątek – 6.11 – g. 17.30 – Tomiczki – Różaniec
    Wymienianki proszę składać do skrzynki. Na kopercie proszę napisać miejscowość.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. we czwartek od g. 16.15 a w piątek od g. 17.00. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  6. Przypominam, że przez cały listopad można codziennie uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni warunki, tj. przystąpi do Komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca św.
  7. Przypominam o maseczkach w kościele, odpowiednim dystansie. Ks. Abp udzielił dyspensy dla tych wszystkich, którzy czują lek i obawę od uczestniczenia we mszy św. No i bądźmy ostrożni.
  8. Polecam prasę katolicką oraz owieczki dla dzieci i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.