Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – środa – św. app. Szymona i Judy Tadeusza;
  – niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych.
 2. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa Różańcowe pół. godz. przed wieczorną mszą św.
 3. W przyszła niedzielę przypada 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w Tomicach o g. 8.00 i 10.00. W tym roku nie będzie procesji na cmentarzu i modlitwy Różańcowej.
 4. Tych , którzy nie mogą wziąć udziału we mszy św. zapraszam w sobotę na mszę o g. 18.00 w Skrzynkach, przedtem Różaniec.
 5. Dzisiaj zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Składam serdeczne podziękowania za ofiary na rzecz misji. Bóg zapłać.
 6. Przypominam, ze przez cały listopad można codziennie uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni warunki, tj. przystąpi do Komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca św.
 7. Można także składać wymieniani, które będziemy odmawiać od 3.11.
 8. Dzisiaj obchodzimy 557 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych którzy się tutaj modlili.
 9. Przypominam o maseczkach w kościele, odpowiednim dystansie. Ks. Abp udzielił dyspensy dla tych wszystkich, którzy czują lek i obawę od uczestniczenia we mszy św. No i bądźmy ostrożni.
Scroll to Top