Ogłoszenia duszpasterskie 24.11.2019r

  1. W tym tygodniu obchodzimy:
    – sobota – św. Andrzeja Ap.
  2. W środę nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić odpust ku czci św. Barbary na Mszy św. o g. 11.30. Dyżur odpustowy i świąteczny mają parafianie z Rybojedzka. O niesienie sztandarów w czasie procesji proszę tych samych Parafian co w Boże Ciało. Dzieci, które były u pierwszej komunii św. i młodzież, która już była u Bierzmowania proszę także o obecność.
  4. Okazja do spowiedzi św. przed odpustem w sobotę od 15.00 do 15.30.
  5. Za tydzień rozpoczynamy Adwent oraz nowy Rok Duszpasterski pod hasłem „Wielka Tajemnica Wiary”. Będziemy szczególnie przygotowywać się do Nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej – 3.02.2020 r.
  6. 5 grudnia w Ośrodku Zdrowia w Strykowie przy ul. Bukowskiej 56, od g. 13.00 tel. 61 8134-291 odbędą się bezpłatne badania słuchu. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
  7. Uprzejmie przypominam, że każdy kto chce postawić nowy pomnik na cmentarzu lub dokonać jakichkolwiek innych prac najpierw musi zgłosić się do biura parafialnego. Starajmy się także właściwie segregować śmieci na cmentarzu, i te które może zabierajmy ze sobą, gdyż wywóz jest bardzo drogi. Przypomnienie, jeśli ktoś ma wykupione miejsce na cmentarzu, bardzo proszę o wyraźne zaznaczenie.
Scroll to Top