Ogłoszenia duszpasterskie 09.01.2022r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • czwartek – św. Hilarego, bp. i DK.
 2. W przyszłym tygodniu będziemy obchodzić Dzień Judaizmu.
 3. Dzisiaj w katedrze poznańskiej uroczyste zakończenie Peregrynacji Kopii Obrazu Jasnogórskiego po naszej Archidiecezji. Dziękujmy w modlitwie za ten dar. Jest to także niedziela Chrztu Pańskiego kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
 4. Kolęda w tym tygodniu: msze św.
  • wtorek – g. 18.00 – Tomice – od P. Pięty do P. Koniecznych;
  • środa – g.18.00 – Tomice – od P. Kowalczyk do Żarnowca;
  • czwartek – g. 18.00 – Skrzynki – od lasu do kaplicy.
   Będziemy się wspólnie modlić i śpiewać kolędy. Z kościoła możemy zabrać poświęconą wodę, którą poświęcimy nasze domy. Kto chciałby złożyć ofiarę na potrzeby kościoła lub przesłać na konto Parafii będę zobowiązany. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy
 5. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
 6. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.
Scroll to Top