Ogłoszenia duszpasterskie 02.05.2021r

• poniedziałek – NMP Królowej Polski;
    • wtorek – św. Floriana , m;
    • czwartek – św. app.Filipa i Jakuba;
    • sobota – św. Stanisława bp.m., głównego patrona Polski i Archidiecezji.
  2. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45 w Tomicach, a w Skrzynkach o 16.45.W niedzielę po mszy o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Bożej i błagalna modlitwa o ustanie epidemii.
  3. Dziękuję tym rodzinom, które złożyły jeszcze daninę diecezjalną.
  4. W tym tygodniu przypada I-czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św. W piątek od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I-komunii św. Módlmy się za nich i ich Rodziców. Ta msza św. jest zarezerwowana dla dzieci komunijnych. Dlatego proszę Parafian o przybycie na inna mszę św. Jest także zmieniony układ mszy w sobotę i niedzielę dlatego proszę na to zwrócić uwagę.
  6. Dziękuję Matkom Różańcowym z Tomic i Skrzynek oraz innym Parafianom, którzy ufundowali nowy baldachim. Zostanie on uroczyście poświęcony w Uroczystość Bożego Ciała. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Bręk st. wol. zam. w Parafii Tomice; Natalia Andrzejewska st. wol. zam. w parafii Granowo. Zap.3.
  8. Zmarł nasz Parafianin śp. Bolesław Anioła z Tomiczek. Przeżył 94 lata. Jego pogrzeb odbył się wczoraj. Dobry Jezu…
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.