Ogłoszenia duszpasterskie 25.04.2021r

• czwartek – św. Katarzyny ze Sieny, dz. i dK., – Patronki Europy;
    • sobota – św. Józefa Rzemieślnika.
  2. We czwartek obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego i 76 Rocznica Wyzwolenia Obozu w Dachau. Pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za Chrystusa.
  3. Od soboty zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45, a w Skrzynkach o 16.45. W niedzielę po mszy o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Bożej i błagalna modlitwa o ustanie epidemii i deszcz.
  4. Dziękuję tym rodzinom, które w tym ciężkim czasie złożyły daninę diecezjalną.
  5. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o powołania oraz rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w kościele. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na nasze Seminarium Duchowne w Poznaniu. W miarę możliwości otwórzmy nasze hojne serca.
  6. Dziękuje za wszelkie prace, które były przeprowadzone w tym tygodniu wokół probostwa. Bóg zapłać.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Bręk st. wol. zam. w Parafii Tomice; Natalia Andrzejewska st. wol. zam. w parafii Granowo. Zap.2.
  8. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie wspierajmy się modlitwą, życzliwością oraz wzajemną pomocą.
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie. W kościele może przebywać 15 osób, pozostali na zewnątrz.