Ogłoszenia duszpasterskie 09.05.2021r

• czwartek – MB Fatimskiej;
    • piątek – św. Macieja, ap.
  2. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45 w Tomicach, a w Skrzynkach o 16.45. W niedzielę po mszy o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Bożej i błagalna modlitwa o ustanie epidemii.
  3. We wtorek i środę będziemy się modlili o dobre urodzaje – zapraszam zwłaszcza rolników i sadowników.
  4. Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Modlimy się także za kościół w Chinach.
  5. Dzisiaj na mszy św. g. 11.00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I-komunii św. Módlmy się za nich i ich Rodziców. Ta msza św. jest zarezerwowana dla dzieci komunijnych. Także przez cały tydzień będziemy się modlili na nabożeństwach majowych za te dzieci i ich bliskich, aby byli prawdziwymi świadkami wiary.
  6. Dziękuję Matkom Różańcowym z Tomic i Skrzynek oraz innym Parafianom, którzy ufundowali nowy baldachim. Zostanie on uroczyście poświęcony w Uroczystość Bożego Ciała. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. a wszelkie informacje i aktualności znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii : www.parafia-tomice.pl
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.