Ogłoszenia duszpasterskie 02.10.2022 r

• wtorek – św. Franciszka z Asyżu;
    • środa – św. Faustyny Kowalskiej, zak;
    • piątek – NMP Różańcowej.
  2. Dziś na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieci I- komunijnych.
  3. Trwamy na modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  4. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
  5. W tym tygodniu okazja do spowiedzi – czwartek – od g. 16.30 – modlimy się na Różańcu o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, pierwszy piątek m-ca Tomice – spowiedź od. g. 17.30. szczególnie zapraszam dzieci i młodzież. Od g. 9.00 odwiedzę chorych parafian.
  6. Dziś w Stęszewie o g. 18.00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński.
  7. Za 2 tygodnie przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  8. 8.10 można oddać krew w Stęszewie. Szczegóły w gablocie.
  9. Dzierżawców ziemi parafialnej zapraszam we wtorek lub środę po wieczornej mszy św. celem uregulowania płatności jesiennej.
  10. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  11. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.