Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2022 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – św. Wincentego a Paulo, k;
  • środa – św. Wacława, m;
  • czwartek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  • piątek – św. Hieronima, k i dK;
  • sobota – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK.
 2. Składam serdeczne podziękowania dla tych wszystkich, którzy włączyli się i pomogli w przeprowadzeniu wizytacji biskupiej. Bóg zapłać za to dobro.
 3. Dziś obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy.
 4. Od soboty rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec będzie o g. 17.30, a w Skrzynkach o g. 16.30. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, środę z Tomiczek, piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci szczególnie I-komunijne zapraszam we środę. Starajmy się choć 1 dziesiątkę odmówić każdego dnia, czy to w drodze do pracy, czy w domu. Za tydzień na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieciom komunijnym i krótkie zebranie.
 5. Dzierżawców ziemi parafialnej zapraszam we wtorek lub środę po wieczornej mszy św. celem uregulowania płatności jesiennej.
 6. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
 7. Jak możemy zauważyć został postawiony nowy pomnik ku czci Ks. Witolda Żuchowskiego. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili i przy tym dziele pracowali. Szczególne słowa podziękowania kieruję do Koła Żywego Różańca. Bóg zapłać za to dobro.
 8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
Scroll to Top