Ogłoszenia duszpasterskie 03.03.2024 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • czwartek – św. Perpetua i Felicita. mm;
  • piątek – św. Jan Boży, zak;
  • sobota – św. Franciszka Rzymianka, zak.
 2. Składam serdeczne podziękowania wszystkim za udział w Rekolekcjach Wielkopostnych oraz za wszelką pomoc w ich przeprowadzeniu. Bóg zapłać za to dobro.
 3. W piątek przypada Dzień Kobiet. Naszym drogim Paniom przez ręce Maryi wypraszamy wszelkie potrzebne łaski.
 4. Dziś 3.03 w Stęszewie o g.18.00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński
 5. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną – przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. Można także wpłacać na nasze konto parafialne, które znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Za zrozumienie i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać. Do tej pory daninę złożyło 25 rodzin.
 6. W piątek na godz. 17.30 na Drogę Krzyżową zapraszam klasę VII i VIII przygotowującą się do Bierzmowania. Po mszy będzie krótkie zebranie. Obecność obowiązkowa.
 7. Naszą łącznością z Chrystusem cierpiącym na krzyżu będą śpiewane Gorzkie Żale 15 min. przed każdą mszą św. w niedziele – przyjdźmy zatem wcześniej oraz Droga Krzyżowa w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a W Tomicach w piątek g. 17.30.
 8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku, po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
 9. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top