Ogłoszenia duszpasterskie 03.04.2022r

  1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – św. Izydora, bpa i DK.
  2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej, która łączy zapowiedź królewskiego tryumfu Chrystusa i orędzie Męki. Na każdej mszy św. poświęcenie gałązek palmowych. Natomiast na g. 15.00 zapraszam na Drogę Krzyżową. Pójdziemy od krzyża misyjnego koło kościoła do krzyża zmartwychwstania na cmentarzu. Serdecznie zapraszam.
  3. Wspieramy naszą modlitwą, ale także w sposób materialny naszych cierpiących Braci na Ukrainie. Szczegóły w gablocie.
  4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  5. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy odpowiednio wcześniej.
  6. Jeszcze raz zapraszam Nową Radę Duszpasterską i Ekonomiczną na swoje spotkanie dziś na g. 15.00 na probostwo.
  7. Spowiedź św. wielkopostna będzie w naszej Parafii z zaproszonymi kapłanami – 12.04. – wtorek – 19.15 – 19.45 – Tomice; g. 20.00 – 20.30 – Skrzynki. Starajmy się skorzystać z tego wielkiego daru miłosierdzia.
  8. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Dziękuję kolejnym 10 rodzinom za złożoną daninę diecezjalną. Można dokonywać także wpłat na nasze konto Parafialne. Bóg zapłać.
Scroll to Top