Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • sobota – św. Franciszka z Paoli, pust.
 2. Wspieramy naszą modlitwą, ale także w sposób materialny naszych cierpiących Braci na Ukrainie. Szczegóły w gablocie.
 3. Jeśli jakaś rodzina z naszej Parafii pragnie przyjąć uchodźców z Ukrainy może zgłosić się do Urzędu Gminy w Stęszewie. Szczegóły na stronie internetowej urzędu.
 4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
 5. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy odpowiednio wcześniej.
 6. W przyszłą niedzielę – 3.04. na g. 15.00 zapraszam na probostwo Nową Radę Duszpasterska i Ekonomiczną na swoje spotkanie.
 7. Dzierżawców ziemi parafialnej zapraszam w tym tygodniu we wtorek i środę po wieczornej mszy św.
 8. W tym tygodniu przypada I – piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od g. 17.00. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian. Na Drogę Krzyżową zapraszam kl. VII przygotowującą się do Bierzmowania, potem na mszę św. i krótkie zebranie. Obecność obowiązkowa.
 9. W sobotę 2.04. na g. 9.30 zapraszam dzieci I-komunijne z Rodzicem na pierwszą spowiedź.
 10. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Dziękuję kolejnym 16 rodzinom za złożoną daninę diecezjalną. Można dokonywać także wpłat na nasze konto Parafialne. Bóg zapłać.
Scroll to Top