Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2023 r

• poniedziałek – św. Augustyna, bp. i dK;
    • wtorek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela .
  2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy użyczyli swojego sprzętu i pracowali przy pracach pielęgnacyjnych na cmentarzu, wokół kościoła oraz probostwa. Bóg zapłać.
  3. 1 września (piątek) – przypada 84 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy zginęli zwłaszcza z naszej Parafii.
  4. W tym tygodniu przypada I-piątek miesiąca. Z tej okazji zapraszam do spowiedzi św. od g. 17.30 – szczególnie klasy po komunijne z I-piątkami miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian. A w przyszłą niedzielę na mszy św. o g. 11.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne klasie I. Serdecznie zapraszam.
  5. Przypominam, ze tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  6. Planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Ziemi Św. 21 – 28. 02. 2024 r. Szczegóły u mnie osobiście oraz na stronie internetowej w zakładce Pielgrzymka.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Eryk Przybyła st. wol. zam. w Parafii Tomice; Nicole Kandulska st. wol. zam. w parafii Buk. Zap. 2.
  10. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.