Ogłoszenia duszpasterskie 03.10.2021r

• poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu;
    • wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, zak;
    • czwartek – NMP Różańcowej.
  2. Trwamy na modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  3. Dziś na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieci I-komunijnych. Potem krótkie zebranie.
  4. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
  5. Za tydzień przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  6. W gablocie na cmentarzu, przy kościele oraz w internecie możemy przeczytać ogłoszenie dotyczące naszego cmentarza. Bardzo proszę o zapoznanie i przekazanie informacji tym, którzy rzadko odwiedzają nasz cmentarz.
  7. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  8. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  9. Trwa nawiedzenie kopii Obrazu Jasnogórskiego po parafiach naszej archidiecezji. Niech Maryja wyprasza wszelkie potrzebne łaski dla naszych rodzin, teraz przez wstawiennictwo Bł. Kard. Stefana wyszyńskiego.
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Karolina Jankowska st.wol. zam w Parafii Tomice; Krzysztof Otto st. wol. zam. W Parafii św. Jana Vianneya w Poznaniu. Zap. 1.