Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2024 r

• poniedziałek – św. agaty, dz. i m;
    • wtorek – św. mm. Pawła Miki i tow;
    • sobota – św. Scholastyki, dz.
  2. Dziękuję mieszkańcom Mirosławek za posprzątanie dekoracji świątecznej. Bóg zapłać.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych chorych, którzy na co dzień dźwigają swój krzyż cierpienia. Zwłaszcza teraz w tym czasie kiedy tylu choruje.
  4. Za tydzień także rozpoczyna się także Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  5. Dzieci i młodzież mają ostatni tydzień nauki przed feriami zimowymi. Życzymy im wytrwałości, a rodzicom i nauczycielom – dużo cierpliwości.
  6. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku, po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  7. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  8. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.