Ogłoszenia duszpasterskie 04.04.2021r

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom Tomic oraz tym którzy budowali Grób Pański oraz dekorację świąteczną i sprzątali kościół. Dziękuję tym Parafianom, że byli mimo pandemii razem ze mną oraz tym wszystkim, którzy w sposób duchowy łączyli się razem z nami modlitwie. Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim Błogosławi. Bóg zapłać. A wszystkim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym do naszej Parafii na te święta życzę:
    przede wszystkim zdrowia, prawdziwej wiary, nadziei i miłości, którą daje nam Zmartwychwstały Chrystus. Na radosne święta – wszystkim – Szczęść Boże!
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W tym dniu wspieramy naszą modlitwą oraz ofiarą KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.
  3. Ze względu na Oktawę uroczystości zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Dziękuję tym rodzinom, które w tym ciężkim czasie złożyły daninę diecezjalną.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed każdą mszą św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia . Będzie tez można wesprzeć nasz Caritas Archidiecezjalny.
  6. Jeszcze raz dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają mnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Bóg zapłać.
  7. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie. W kościele może przebywać 15 osób, pozostali na zewnątrz.