Ogłoszenia duszpasterskie 11.04.2021r

• wtorek – św. Marcina , pap. i m;
    • środa – Święto Chrztu Polski.
  2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszej pokornej modlitwie oddajemy cały świat i każdego z nas Bożemu Miłosierdziu – zwłaszcza teraz podczas panującej epidemii.
  3. W najbliższą sobotę 17.04 na godz. 9.00 zapraszam dzieci I-komunijne wraz z Rodzicem na swoje spotkanie. Obecność konieczna.
  4. Dziękuję tym rodzinom, które w tym ciężkim czasie złożyły daninę diecezjalną.
  5. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Biblijną i początek Tygodnia Biblijnego.
  6. Dzierżawców ziemi parafialnej zapraszam w tym tygodniu we wtorek, środę lub piątek po wieczornej mszy św.
  7. Jeszcze raz dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają mnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Bóg zapłać.
  8. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie. W kościele może przebywać 15 osób, pozostali na zewnątrz.