Ogłoszenia duszpasterskie 04.10.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, dz;
  – środa – NMP Różańcowej.
 2. Przypominam, że jest organizowana od 19 – 26. 10. br. Pielgrzymka do Włoch śladami Ojca Pio. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną.
 3. Trwamy na modlitwie różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
 4. Dziś na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieci I-komunijnych. Potem krótkie zebranie.
 5. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
 6. W najbliższy piątek 9.10. zapraszam kandydatów do Bierzmowania, którzy poprowadzą Różaniec, a potem będzie krótkie zebranie. Obecność konieczna.
 7. Za tydzień przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na stypendia – „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
 8. Przypominam, że w 2 i 4 niedzielę miesiąca w Stęszewie przy Parafii będzie się odbywała od paźdz. katecheza uzupełniająca. Wszystkich chętnych z naszej Parafii proszę o zapisywanie się u mnie osobiście .
 9. Trwają ostatnie prace przy inwentaryzacji naszego cmentarza Parafialnego.
 10. 7 października w Przychodni Lekarskiej w Stęszewie odbędą się badania specjalistyczne. Szczegóły w gablocie.
Scroll to Top