Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2020r

– wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego;
    – czwartek – św. Teresy od Jezusa, dz. i dK;
    – piątek – św. Jadwigi Śląskiej;
    – sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego bp. i m.
  2. Dzisiaj przypada Dzień Papieski. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na stypendia – „Dzieło Nowego Tysiąclecia”- dla uzdolnionej młodzieży.
  3. Przypominam, że jest organizowana od 19 – 26. 10. br. Pielgrzymka do Włoch śladami Ojca Pio. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną.
  4. Trwamy na modlitwie różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  5. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
  6. We środę przypada Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwie różańcowej polecimy tych wszystkich, którzy pomagają w wychowaniu dzieci i młodzieży.
  7. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Wspieramy misjonarzy nasza modlitwa i ofiarą.
  8. Przypominam, że w 2 i 4 niedzielę miesiąca w Stęszewie przy Parafii będzie się odbywała od paźdz. katecheza uzupełniająca. Wszystkich chętnych z naszej Parafii proszę o zapisywanie się u mnie osobiście .
  9. Trwają już ostatnie prace przy inwentaryzacji naszego cmentarza Parafialnego.
  10. Przypominam o maseczkach w kościele i bądźmy ostrożni.
  11. Polecam prasę katolicką oraz owieczki dla dzieci i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.