Ogłoszenia duszpasterskie 27.09.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. Wacława, m;
  – wtorek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  – środa – św. Hieronima, k i DK;
  – czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i DK; piątek – św. Aniołów Stróżów.
 2. Przypominam, że jest organizowana od 19 – 26. 10. br. Pielgrzymka do Włoch śladami Ojca Pio. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną.
 3. We wtorek lub środę po wieczornej mszy św. zapraszam dzierżawców z ważnym dowodem osobistym na plebanię.
 4. Od czwartku rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec będzie o g. 17.30, a w Skrzynkach o g. 16.30. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, środę z Tomiczek, piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci szczególnie I-komunijne zapraszam we środę. Jako intencję ogólną polećmy szczęśliwe dokończenie Peregrynacji Kopii Obrazu Jasnogórskiego po naszej Archidiecezji. Starajmy się choć 1 dziesiątkę odmówić każdego dnia, czy to w drodze do szkoły czy pracy.
 5. Za tydzień na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieci I-komunijnych.
 6. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w pożarze emigrantów na wyspie Lesbos. W miarę możliwości otwórzmy nasze hojne serca.
 7. Przypominam, że w 2 i 4 niedzielę miesiąca w Stęszewie przy Parafii będzie się odbywała od paźdz. katecheza uzupełniająca. Wszystkich chętnych z naszej Parafii proszę o zapisywanie się u mnie osobiście do końca września.
 8. W tym tygodniu okazja do spowiedzi : pierwszy czwartek miesiąca – Skrzynki – od g. 16.30 – modlimy się o nowe powołania zakonne i misyjne, pierwszy piątek miesiąca Tomice – spowiedź od. g. 17.30. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 9. 7 października w Przychodni Lekarskiej w Stęszewie odbędą się badania specjalistyczne. Szczegóły w gablocie.
Scroll to Top