Ogłoszenia duszpasterskie 04.12.2022 r

• wtorek – św. Mikołaja Bpa;
    • środa – św. Ambrożego Bpa i DK;
    • czwartek – Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. We czwartek przypada Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP. Na mszy św. wieczornej poświęcenie medalików dzieciom I-komunijnym, a potem krótkie zebranie z rodzicami. Serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiaj w naszej Parafii obchodzimy odpust ku czci św. Barbary. Sumę odpustową o g. 11.30 odprawi Ks. Kanonik Kazimierz Tomalik z Solca. Serdecznie zapraszam do wspólnego przeżywania tej naszej parafialnej uroczystości. O niesienie baldachimu i sztandaru w czasie procesji proszę tych samych Panów co w Boże Ciało.
  4. Dzisiaj także dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po mszy św. zbiórka do puszek na ten cel. Otwórzmy nasze hojne serca.
  5. Można także nabywać w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritas. Wszelkie ofiary przeznaczymy na bieżące remonty.
  6. Przeżywamy nasze Roraty. Zapraszam wszystkich nie tylko dzieci. Roraty będą: wtorek i środa w Tomicach o g. 18.00, w czwartek w Skrzynkach o g. 17.00. Dzieci zapraszam z lampionami do kościoła.
  7. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku o wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu
  8. Życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.