Ogłoszenia duszpasterskie 11.12.2022 r

• poniedziałek – NMP z Guadalupe;
    • wtorek – św. Lucji, dz. i m;
    • środa – św. Jana od Krzyża k i DK.
  2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się aby nasza uroczystość odpustowa wypadła jak najokazalej. Szczególnie dziękuję mieszkańcom Tomiczek. Niech św. Barbara wyprasza potrzebne łaski, Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Pamiętajmy o naszych rodzinach i wspierajmy się wzajemnie modlitwą.
  4. W tym roku poproszę o udekorowanie kościoła na święta Parafian z Tomic.
  5. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  6. Do nabycia są w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritas. Wszelkie ofiary przeznaczymy na bieżące remonty.
  7. Przeżywamy nasze Roraty. Zapraszam wszystkich nie tylko dzieci. Roraty będą : wtorek i środa w Tomicach o g. 18.00 , a w czwartek w Skrzynkach o g. 17.00. Dzieci zapraszam z lampionami do kościoła.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku o wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu