Ogłoszenia duszpasterskie 05.02.2023 r

• poniedziałek – św. mm. Pawła Miki i tow;
    • piątek – Św. Scholastyki, zak;
    • sobota – NMP z Lourdes.
  2. Dziękuję mieszkańcom Tomic za posprzątanie dekoracji świątecznej. Bóg zapłać.
  3. W sobotę obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych chorych, którzy na co dzień dźwigają swój krzyż cierpienia. Zwłaszcza teraz w tym czasie kiedy tylu choruje.
  4. Dzisiaj w Pradze rozpoczynają się obrady dotyczące prac synodalnych dla Europy. Uczestniczy w nich także Ks. Abp. Stanisław Gądecki oraz ks. Mirosław Tykfer z naszej Archidiecezji. Obejmijmy ich naszą modlitwą
  5. Dyrekcja pałacu w Skrzynkach organizuje izbę pamięci. Dlatego uprzejmie proszę o przynoszenie archiwalnych zdjęć i dokumentów związanych z pałacem do mnie.
  6. Dzieci i młodzież przeżywają ferie zimowe. Życzymy im udanego wypoczynku, a rodzicom i nauczycielom chwili wytchnienia.
  7. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  8. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.