Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2023 r

• wtorek – św. Cyryla i Metodego Patronów Europy;
    • piątek – św. Siedmiu Założycieli Serwitów.
  2. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych chorych, którzy na co dzień dźwigają swój krzyż cierpienia. Zgłasza teraz w tym trudnym czasie, kiedy tak wielu choruje.
  3. Dyrekcja pałacu w Skrzynkach organizuje izbę pamięci. Dlatego uprzejmie proszę o przynoszenie archiwalnych zdjęć i dokumentów związanych z pałacem do mnie.
  4. Dzieci i młodzież rozpoczynają II semestr nauki w szkole. Życzymy im darów Ducha Św. i wszelkich łask Bożych.
  5. W związku z tragedią trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, dzisiaj po każdej mszy św. będzie zbiórka na rzecz poszkodowanych. Jak zawsze otwórzmy nasze hojne serca.
  6. Zmarł nasz Parafianin śp. Henryk Mikołajczak ze Skrzynek. Przeżył 72 lat. Jego pogrzeb odbędzie się we środę o g. 11.00. Dobry Jezu.
  7. Uprzejmie przypominam, że wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Dbajmy o porządek i uważajmy, aby nie powstawały jakieś dzikie wysypiska w różnych miejscach cmentarza.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  9. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.