Ogłoszenia duszpasterskie 29.01.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – św. Jana Bosko, k;
  • czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego;
  • piątek – św. Błażeja, bp. i m.
 2. We czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Jest to także dzień Życia Konsekrowanego ( zakonnego ). Na każdej Mszy św. święcimy świece. Na godz. 18.00 zapraszam dzieci I-komunijne z Rodzicami. Poświęcimy im świece, a potem będzie krótkie zebranie. W tym dniu składka przeznaczona jest na klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji.
 3. W piątek i sobotę wspominamy III Rocznicę Drugiego nawiedzenia Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszej Parafii. Dziękujemy za ten dar – wypraszając przez ręce Maryi wszelkie potrzebne łaski.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Dzieci i młodzież zapraszam do spowiedzi św. przed każdą mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych parafian.
 5. Dyrekcja pałacu w Skrzynkach organizuje izbę pamięci. Dlatego uprzejmie proszę o przynoszenie archiwalnych zdjęć i dokumentów związanych z pałacem do mnie.
 6. Dzieci i młodzież rozpoczęli ferie zimowe. Życzymy im udanego wypoczynku, a rodzicom i nauczycielom chwili wytchnienia.
 7. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
Scroll to Top