Ogłoszenia duszpasterskie 05.03.2023 r

• wtorek – św. Perpetua i Felicyta, mm;
    • środa – św. Jan Boży zak;
    • czwartek – św. Franciszka Rzymianka, zak.
  2. Składam serdeczne podziękowania za ofiary na rzecz cierpiącej Ukrainy. Zebrano 1000 zł. Bóg zapłać.
  3. We środę przypada Dzień Kobiet. Naszym drogim Paniom przez ręce Maryi wypraszamy wszelkie potrzebne łaski.
  4. Składam serdeczne podziękowania wszystkim za udział w Rekolekcjach Wielkopostnych oraz za wszelką pomoc w ich przeprowadzeniu. Bóg zapłać za to dobro.
  5. W najbliższy piątek 10.03 zapraszam dzieci I-komunijne z Rodzicem na Drogę Krzyżową oraz na poświęcenie książeczek na mszy św. Potem będzie krótkie zebranie.
  6. 19.03 0 g. 18.00 – niedziela – w Stęszewie rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych narzeczonych tam odsyłam.
  7. Naszą łącznością z Chrystusem cierpiącym na krzyżu będą śpiewane Gorzkie Żale 15 min przed każdą mszą św. w niedzielę – przyjdźmy zatem wcześniej oraz Droga Krzyżowa w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek g. 17.30.
  8. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. Można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Za zrozumienie i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
  9. Dziś na każdej mszy św. wspomagamy Polskich Misjonarzy. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.