Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2023 r

• poniedziałek – 10 rocz. wyboru Papieża Franciszka;
    • piątek – św. Patryka, bpa;
    • sobota – św. Cyryla Jerozolimskiego, bp. i dk.
  2. Za tydzień zapraszam na godz. 15.00 na probostwo Radę Parafialną i Ekonomiczną na swoje spotkanie.
  3. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  4. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w sobotę i niedzielę, a więc przyjdźmy odpowiednio wcześniej.
  5. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chorych i cierpiących zwłaszcza z naszej Parafii.
  6. Za tydzień – 19.03 o g. 18.00 – niedziela – w Stęszewie rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych narzeczonych tam odsyłam.
  7. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Do tej pory daninę złożyło 25 rodzin. Można dokonywać także wpłat Bóg zapłać za zrozumienie.