Ogłoszenia duszpasterskie 05.05.2024 r

• poniedziałek – ś. app. Filipa i Jakuba;
    • środa – św. Stanisława bp. i m. głównego patrona Polski i Archidiecezji.
  2. We wtorek i środę będziemy się modlili o dobre urodzaje – zapraszam rolników sadowników.
  3. We wtorek 14.05 zapraszam dzieci w strojach odświętnych, które w ubiegłym roku przystąpiły do I – komunii św. Będziemy z nimi i najbliższymi modlić się wypraszając potrzebne łaski.
  4. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I-komunii św. Módlmy się za nich i ich Rodziców. Ta msza św. jest zarezerwowana dla dzieci Komunijnych. Dlatego proszę Parafian o przybycie na inną mszę św. Jest także zmieniony układ mszy św. w sobotę i niedzielę.
  5. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe. ) g. 17.45 w Tomicach, a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30.Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na świecie, zgodę narodową i potrzebne łaski dla nas.
  6. Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Modlimy się także za kościół w Chinach.
  7. Przypomnienie! Jeśli ktoś chce postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić inną sprawę, najpierw proszę zgłosić się do biura parafialnego.
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  9. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Bartosz Nowak st. wol. zam. w Parafii Tomice; Dagmara Mika st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap.3.
  11. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.